body z długim rękawem dla chłopca niemowlęce wyprawka Le Tigre Pinokio
Świetnie skrojone body niemowlęce z długim rękawem Le Tigre, to must have dziecięcej wyprawki. Uszyte jest z miękkiej 100% bawełny, dzięki czemu maluszek będzie je nosił z przyjemnością. Na klatce piersiowej umieściliśmy pięknego tygrysa oraz napis „Le Tigre”, które nadały body ciekawego charakteru.
Nasze body jest zapinane w kroku i na lewym ramieniu na wygodne, bezniklowe zatrzaski. To praktyczne rozwiązanie, które ułatwia ubieranie i przewijanie dziecka.
Body Le Tigre to podstawowy element każdej, niemowlęcej wyprawki. Można je połączyć z półśpiochami, legginsami, pumpami, a także ogrodniczkami. W takich zestawach dziecko będzie mogło z radością odkrywać świat i uczyć się nowych umiejętności.
Le Tigre to świetna, chłopięca kolekcja, w której połączyliśmy najmodniejsze kolory w tym sezonie – ciepły karmelowy brąz, delikatny écru, grafit oraz ciemny odcień zieleni. Mocnym akcentem jest sweterkowa dzianina, absolutna nowość w naszej ofercie. W Le Tigre znajdziecie ciekawe elementy, jak obniżone rękawy i charakterystyczne przeszycia oraz print – niezbyt oczywiste tygrysie pręgi. To wszystko sprawia, że kolekcja Le Tigre jest nie tylko modna, ale i bardzo uniwersalna. Co ważne, cała kolekcja została zaprojektowana w taki sposób, by elementy można było ze sobą dowolnie łączyć i tworzyć na każdy dzień tygodnia inną, ciekawą stylizację.Kod producenta
625901033278808
685901033278815
745901033278822
805901033278839
865901033278846
925901033278853
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.